Akıllı sistem pergola gibi. Motor yardımıyla pergola  açılıp kapanmasını sağlayan sistemin adıdır.

 

Çok farklı motor markaları olmasına rağmen, BECKER ve SOMFY markası firmamızın kullandığı ve piyasadaki en iyi motorlar arsında yer almaktadır..

 

Otomatik pergola, sahip olduğu motorun sensörler ya da kumandalar aracılığıyla toplanması veya açılmasına yarayan sistemin bütünüdür. 

Otomatik pergola sistemleri sabit tenteler haricinde tüm tente modellerinde kullanılabilmektedir. Otomatik pergola motor yardımıyla pergola kumaşını ya bir ruloya sarar, ya da profiller aracılığıyla gerilmiş kumaşı kullanım alanının sonuna ya da başına toplarlar. Böylelikle istenilen bölge tamamen kapanır ya da açılır.

Değişik renklerde ve modellerde aydınlatma olanağı ile görsel zenginlik sunar, Otomasyon sistemine sahip bir kumanda ile kolayca kullanılabilir, Kolay açılır kapanır özellik sayesinde temizlik ve bakımları kolay yapılır, Ortamda ısı izolasyonu sağlamaya yardımcı olur, Dayanıklı Alüminyum malzeme sayesinde oldukça sağlamdır. Bu şekilde avantajları bulunan, led ışık gibi sistemlerle ferah ve aydınlık yapıya kavuşan, kumanda ile kolay kullanım özelliği bulunan pergola sistemleri, her türlü olumsuz hava koşuluna karşı açık alanların kullanımına olanak tanır.

Yorumlar (0)

Yorum yaz